איך נצליח לגייס תרומות ולהביא ליצירה של שיתוף פעולה הדדי

אנחנו בריצ'רד טוויל מחפשים בכל יום מחדש איפה עדיין יש חוסר, היכן אנחנו יכולים להשתלב ולשלב, לאפשר לכם להגשים את החלום שלכם ולהפוך את העולם שלנו למקום טוב יותר.

אנחנו מבינים, כנראה יותר מרבים ברחבי העולם, כי כסף הוא מנוע משמעותי אבל הוא לא מנוע הצמיחה העיקרי, הדרך להגשמה של פרויקט כזה או אחר תלויה במידה רבה בחשיבה יצירתית, ראיה לטווח רחוק, חשיבה הוליסטית ועוד.

אנחנו רוצים לשמוע את הרעיונות שלכם, אנחנו רוצים לקבל מכם השראה, אנחנו רוצים להיות חלק מתהליך בו לא רק אנחנו קובעים מה יהיו הפרמטרים לשליחות למען הקהילה, אנחנו רוצים לשמוע אתכם, להכיר אתכם, לצאת ביחד למסע.

כדי לאפשר לכם להתחבר בקלות רבה יותר אלינו על מנת שביחד נוכל ליצור עולם חדש וטוב יותר, חשבנו לשתף אתכם בקווים המנחים שלנו ליצירה של עולם טוב ושלם יותר. אנחנו מאמינים כי ביחד, על ידי איחוד כוחות, כולנו יכולים לצאת נשכרים מתהליך משמעותי שיביא אותנו לתוצאות טובות.

אז מה יאפשר לכם להציע לנו הצעה שלא נוכל לסרב לה?  אספנו כמה טיפים מההיכרות שלנו את התחום.

קודם כל, היו ממוקדים

האתגר הגדול עבור אלו המחפשים תרומות לעמותה שלהם היא שהאופן בו הם מתארים את הרעיון שלהם מתברר בתור רעיון לא מאוד ממוקד. הבעיה בכך היא שכאשר אנחנו יודעים כי יש לנו אינספור עמותות המחפשות גם כן כתף כלכלית להישען עליה, איך אנחנו יכולים בלב שלם לבחור את העמותה הנכונה? הרי אנחנו לא נביאים, לא יודעים טוב יותר מאחרים, איך נדע להבדיל בין קבוצה אחת לאחרת אם לא תשתפו אותנו באופן ממוקד באופן בו העמותה עתידה לעבוד וביתרונות שנראה כתוצאה מהשקעה בעמותה הזו? אנחנו לא חייבים לשמוע על הסיפור העומד מאחורי הרעיון, כמו גם אנחנו לא חייבים להבין מההתחלה לפרטים בדיוק איך אתם רואים את הרעיון קורם עור וגידים, האמינו לנו, אם נרצה לשמוע עוד אנחנו נשאל, התפקיד שלכם הוא לתמצת את הרעיון לשורה אחת, קליטה ונהירה שתאפשר לנו להבין בגדול במה מדובר ואיך אנחנו משתלבים בתוך המערך הזה.

אל תשכחו להגיד איך אתם עתידים לחלק את הכסף

אין דבר מתסכל יותר עבור תורמים מלתרום כסף ולגלות כי התנהלות לא נכונה הביאה לכך שהכסף הלך למקומות הלא נכונים. לכן, חשוב מאוד שתייצרו מערך העובד על פי תקציב מוכן מראש. אמנם לא תמיד ניתן לדעת כמה כסף יהיה לעמותה עד הפרט האחרון, אבל בהחלט ניתן להגיד כמה אחוזים מסך ההכנסות הפוטנציאליות אתם מתכוונים להשקיע בכל אלמנט. כך נוכל להבין האם הכסף שלנו הולך למה שאנחנו מחשיבים בתור דברים חשובים ומשמעותיים.

שימו לב שאתם מכינים לנו את חומר הרקע הנדרש

זה נכון שאנחנו לא מעוניינים לשמוע מההתחלה כל פרט על העמותה שלכם, אבל זה ממש לא אומר שאנחנו לא מעוניינים להעמיק את הידע שלנו לאורך הדרך. אנחנו ממליצים לכם להכין מראש את חומר הרקע שיעזור לנו להבין טוב יותר. כאשר אנחנו מדברים על חומר רקע אנחנו מדברים על מחקרים, מידע מקדים, תוצאות של ניסויים שנעשו ועוד, נשמח לשמוע מה היה הדבר שהוביל אתכם לבחור דווקא בדרך הזו כדי לתרום לקהילה.

אנחנו כאן בשבילכם

אנחנו כאן למענכם עם הכלים המקצועיים והכלכליים שיאפשרו לנו לעשות טוב יותר בעולם. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר כדי שנוכל ביחד לקדם את הפרויקט שלכם.